arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Członkowie Banku

Czym jest Polityka Członkowska?

Polityka Członkowska określa sposób, w jaki Członkowie Banku Rumia Spółdzielczego współpracują z Bankiem, innymi Członkami Banku oraz Klientami. Polski kapitał i lokalny charakter działania naszego Banku sprawia, że pracując obok siebie, możemy budować wspólny potencjał. Wzajemnie się wspierać w realizacji celów, wypełniając misję Banku, która brzmi: „Realizujemy pomysły ludzi stąd”.

Przyłącz się do Banku Rumia Spółdzielczego i zostań jego Członkiem. Wspólny rozwój, jeden potencjał!

Bank Rumia Spółdzielczy liczy 181 Czlonków (stan na dzień 31.12.2016r.).

Plan pracy Rady Nadzorczej Banku Rumia Spółdzielczego na rok 2017:

 • 24 luty 2017r.
 • 29 marzec 2017r.
 • 25 kwiecień 2017r.
 • 30 sierpień 2017r.
 • 29 listopad 2017r.
 • 18 grudzień 2017r.

więcej o nas >>

polityka_czlonkowska_w_brs.pdf

statut_brs_obowiązujący od 28.08.2017.pdf

Jeśli budowanie wspólnej przyszłości, i poczucia sensu działalności naszego Banku nie jest Ci obojętne, a dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest nieodłącznym elementem dobrego biznesu oraz inwestycją w przyszłość dołącz do nas i zostań jednym z Właścicieli Banku Rumia Spółdzielczego !!!

Ponadto masz:

 • Czynne i bierne prawo wyborcze do organów Banku (Zebranie Przedstawicieli, Rada Nadzorcza).
 • Możliwość brania udziału w Zebraniach Grupy Członkowskiej. Podejmowanie ważnych i strategicznych decyzji dotyczących działania Banku.
 • Indywidualny Opiekun Klienta dedykowany do współpracy z każdym Członkiem Banku. Możliwość skorzystania z nieodpłatnego doradztwa finansowego w zakresie świadczonych usług w Banku.
 • Udział Członków Banku w programach lojalnościowych tworzonych przez Bank, poprzez uwzględnianie członkostwa w Banku w zasadach polityki cenowej i prowizyjnej Banku, na zasadach określonych jak dla Klientów VIP.
 • Podnoszenie kompetencji biznesowych poprzez uczestnictwo zainteresowanych Członków w szkoleniach biznesowych organizowanych przez Bank.
  Udział w działalności społeczno – kulturalnej prowadzanej przez Bank na rzecz Klientów, Udziałowców.
 • Udział w zyskach Banku, raz w roku wypłacana jest dywidenda na zasadach określonych między innymi w Statucie Banku oraz w Polityce Ładu Korporacyjnego Banku.
 • Uhonorowanie Członków z wieloletnim stażem członkowskim.

Bank Rumia Spółdzielczy realizuje Politykę Członkowską umacniając więzi z Członkami BRS, między innymi poprzez wspieranie wydarzeń kulturalno – sportowych w naszym regionie.  Dnia 16 września w Fabryce Kultury w Redzie miał miejsce koncert Ani Karwan.

    

W imieniu Zarządu dziękujemy, że zechcieli Państwo spędzić z nami ten wieczór.

więcej o wydarzeniach

POMOC POSZKODOWANYM W NAWAŁNICY

Przystąp do akcji humanitarnej, jaką jest niesienie pomocy poszkodowanym w nawałnicy, która przeszła nad Pomorzem w nocy z 12 na 13 sierpnia br. i wyrządziła mnóstwo szkód m.in. na terenie powiatów: kościerskiego , kartuskiego , chojnickiego , człuchowskiego, puckiego i lęborskiego. Na pomoc poszkodowanym ruszyło mnóstwo instytucji, do których Bank Rumia Spółdzielczy decyzją Zarządu postanowił także się przyłączyć. Tej nocy zginęło w sumie sześć osób, z tego pięć w naszym województwie. W miejscowości Suszek w powiecie chojnickim zginęły dwie harcerki, kilkudziesięciu harcerzy zostało rannych, a obóz, na którym przebywali, kompletnie zniszczyły wiatrołomy.

Ogrom zniszczeń, który dotknął mieszkańców w wielu rejonach Pomorza nie może pozostawić nas obojętnymi.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji wsparcia poszkodowanych przysłowiową złotówką, która zapewne pomoże przetrwać wielu ludziom ten najtrudniejszy okres, a w rezultacie odbudować swoje domostwa.

Jako Bank społecznie odpowiedzialny, postanowiliśmy wziąć udział w akcji niesienia pomocy najbardziej poszkodowanym.  Bank Rumia Spółdzielczy przekaże środki finansowe na pomoc najbardziej poszkodowanym w wyniku huraganu.

Poniżej numer konta, na który można wpłacać pieniądze na pomoc ofiarom nawałnicy na Pomorzu do dnia 31.08.2017 roku:

DANE DO PRZELEWU:

13-552-198/10

NRB 56 8351 0003 0000 0013 9000 2110

Tytułem: poszkodowanym w nawałnicy – sierpień 2017

TAŃSZE PALIWO z kartą FLOTEX!

Już w ofercie przedpłacona karta paliwowa, przeznaczona dla Przedsiębiorców będących płatnikami podatku VAT oraz
Rolników.

KORZYŚCI dla KLIENTA to>> 

Oszczędność pieniędzy:

      – rabat 9 gr za litr paliwa niezależnie od ilości,

      – możliwość zaoszczędzenia łącznie nawet kilkunastu groszy na litrze dzięki usłudze    
        „Mapa cen”,

Wygoda:

      – bezgotówkowe transakcje kartą,

      – dostęp do Panelu Klienta 24h/7 i zbiorcza faktura VAT dostępna online,

      – wszystkie informacje o flocie w jednym miejscu oraz możliwość ustawienia przypomnień,

Elastyczność:

      – 3 rodzaje kart paliwowych, dopasowanych do potrzeb klienta, wielkości firmy
       czy rodzaju prowadzonej działalności.

Przyjdź do nas i zapytaj o kartę FLOTEX!!!

 

 

W ramach realizacji Polityki Członkowskiej Banku Rumia Spółdzielczego, budujemy więzi z Członkami naszego Banku poprzez wspieranie wydarzeń kulturalno – sportowych w naszym regionie oraz nasz czynny udział w nich. Dnia 28 czerwca w MDK w Rumi miał miejsce spektakl „Po drugiej stronie rampy”, spektakl-kabaret z piosenkami z lat 20-30. Jako jeden ze sponsorów wydarzenia, chcemy zachęcić do obejrzenia tych co nie byli, bo warto. My byliśmy i się dobrze bawiliśmy. W imieniu Zarządu dziękujemy, że zechcieli Państwo spędzić z nami ten wieczór.

 

Zapraszamy serdecznie naszych Członków na nadchodzące wydarzenie – XIX Światowy Zjazd Kaszubów, który się odbędzie 1 lipca 2017r.

Zarząd
Banku Rumia Spółdzielczego

 

 

 

 

 

więcej o nas >>

 

 

 

Zapraszam do kontaktu

Justyna Lehmann
Asystentka Zarządu