arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Kariera

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z 66-letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży produktów bankowych na rynku lokalnym. Kierując się naszą misją, która brzmi: „Realizujemy pomysły ludzi stąd”, Bank Rumia Spółdzielczy odpowiedzialnie reprezentuje swoje podejście do zaangażowania społecznego opartego na partnerstwie z lokalnymi organizacjami i instytucjami.

W naszych codziennych działaniach kierujemy się zaimplementowanymi w organizacji wartościami: relacje, zespół, odpowiedzialność, aktywność, doskonałość, perspektywa.  Nowoczesna centrala wraz z dobrze skomunikowanymi z trójmiastem oddziałami jak i konkurencyjna oferta, wysoka jakość obsługi Klienta, są doceniane zarówno przez naszych Klientów jaki i przez instytucje certyfikujące m.in.: przyznaniem godła „Bank Spółdzielczy Roku 2015″ przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Bank Rumia Spółdzielczy otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Gryf Odpowiedzialności Społecznej” za promowanie odpowiedzialnego społecznie podejścia do prowadzenia działalności biznesowej jak i za pozytywny sposób oddziaływania na jakość życia w województwie pomorskim.

Jako Bank Rumia Spółdzielczy z polskim rodowodem i długimi tradycjami w bankowości spółdzielczej, gwarantujemy stabilną współpracę.

Inspektora ds. obsługi kredytów Rumia

Zakres zadań i odpowiedzialności:

·         Monitoring klientów banku

·         Kontrola polis i ewidencjonowanie polis. Wysyłanie pism dotyczących wznowienia polis (sprawdzenie zabezpieczeń). Prowadzenie rejestru polis ubezpieczeniowych kredytów administrowanych w Zespole

·         Drukowanie i wysyłanie harmonogramów spłat kredytów  w trakcie trwania umowy.

·         Ewidencja danych  w systemie informatycznym banku

·         Administrowanie kredytami  i dokumentacją kredytową

·         Sporządzanie zaświadczeń zwalniających zabezpieczenia po spłacie kredytu lub  pożyczki

·         Przygotowanie informacji służących do bieżących analiz i sprawozdawczości

·         Przygotowanie i wysyłanie wezwań do zapłaty dotyczących kredytów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe – preferowane specjalizacje: ekonomia,  finanse i bankowość lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień związanych z bankowością i zarządzaniem ryzykiem kredytowym, specyfiki produktów kredytowych, procesów funkcjonujących w banku
  • Minimum rok doświadczenia pracy w banku (preferowane stanowiska związane z  obsługą kredytów, ryzykiem bankowym)
  • znajomość programu MS Excel
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
  • zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·      Stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·      Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie.

·      Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

·      Przyjazną atmosferę pracy.

·      Pakiet socjalny,

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: centrala@bankrumia.pl

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Doradca Klienta Rumia

·      Zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi.

·      Realizacja przyjętych planów sprzedażowych.

·      Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów i usług.

·      Obsługa klientów w zakresie kredytów gotówkowych.

·      Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

·      Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość).

·      Minimum 2 letniego doświadczenia pracy w banku.

·      Mile widziana wiedza z zakresu sprzedaży kredytów.

·      Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz wysoko rozwiniętych zdolności sprzedażowych.

·      Umiejętności analizy możliwości realizacji transakcji z klientem.

·      Znajomości prawa bankowego, produktów i usług bankowych oferowanych klientom instytucjonalnym i indywidualnym.

·      Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·      Pakiet socjalny, w tym opieka medyczna.