arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Ogłoszenia

OFERTA Sprzedaży nieruchomości

Nieruchomości położonej w Gdańsku przy ul. Spacerowej.
Właściciel nieruchomości oferuje do sprzedaży niezabudowane działki:
1) nr 166/9 o powierzchni 5.130 m2 oraz
2) nr 167/9 o powierzchni 106 m2

Opis: nieruchomość jest zlokalizowana w sąsiedztwie stawu młyńskiego na Potoku Oliwskim i niewielkiego parku rekreacyjnego oraz lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość znajduje się przy głównym ciągu komunikacyjnym, w centrum miasta. Działki sąsiadują ze sobą i razem tworzą wydłużony nieregularny kształt, którego północną granicę stanowi ul. Spacerowa. Działki nie posiadają uzbrojenia w infrastrukturę techniczną. W ul. Spacerowej znajdują się następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, energetyczna, gazowa i telekomunikacyjne. Działki posiadają wjazdy bezpośrednio z ul. Spacerowej.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod usługi gastronomii, turystyki, kultury, sportu, nauki, parking, funkcję mieszkaniową integralnie związaną z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Stan prawny nieruchomości jest uregulowany w księdze wieczystej oznaczonej GD1G/00156017/3 prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Gdańsku.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z pracownikiem Banku, tj. Dorotą Morzycką pod nr 058 679 90 22, Kontakt: dorota.morzycka@bankrumia.pl

OFERTA Sprzedaży nieruchomości

Nieruchomość położona w Gowinie przy ul. Herberta 18

Właściciel nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę nr 84/54 o powierzchni 1.323 m2, na której znajduje się parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia i wolno-stojącym, dwustanowiskowym garażem. Nieruchomość jest podłączona do sieci wodociągowej, energetycznej i gazowej, a nieczystości ciekłe są odprowadzane do szczelnego zbiornika zlokalizowanego na posesji. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z gruntowej drogi publicznej. Grunt jest ogrodzony.

Stan prawny nieruchomości jest uregulowany w księdze wieczystej oznaczonej GD1W/00085197/3 prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Wejherowie.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z pracownikiem Banku, tj. Dorotą Morzycką pod nr 058 679 90 22. Kontakt: dorota.morzycka@bankrumia.pl

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI położonej w Lublewie Gdańskim

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
położonej w Lublewie Gdańskim 83-050 przy ul. Polnej 1, gm. Kolbudy

Właściciel nieruchomości oferuje do sprzedaży:

  1. Działkę nr 115/2 o powierzchni 700 m kw. zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni 147,90 m kw. Jest to budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, pokryty dwuspadowym dachem.
  2. Działkę nr 115/8 o kształcie wydłużonego prostokąta, o powierzchni 3097 m kw., niezabudowaną
    Stan prawny nieruchomości jest uregulowany w księgach wieczystych nr GD1G/00024510/5 i GD1G/00079578/9 prowadzonych przez Sad Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku.

W przypadku zainteresowania oferta prosimy o kontakt z pracownikiem Banku Beatą Marcinkowską pod nr 058 679-90-16. e-mail beata.marcinkowska@bankrumia.pl

Pliki do pobrania

lublewo_zdjecia.pdf