Ładowanie...

Bank Rumia Spółdzielczy powstał 17 lipca 1950 roku, jako Gminna Kasa Spółdzielcza w Rumi. W dniu 03.01.2022 r. połączył się z Bankiem Spółdzielczym w Łebie. Dzięki temu, powstał jeden, bezpieczny i konkurencyjny podmiot finansowy o nowej nazwie Zjednoczony Bank Spółdzielczy. Z dniem 29 listopada 2023 roku bank powrócił do dawnej nazwy Bank Rumia Spółdzielczy, który obecnie posiada 9 oddziałów w Rumi, Redzie, Wejherowie, Kosakowie, Bojanie, Szemudzie, Lęborku, Łebie i Czarnej Dąbrowce oraz 2 Filie w Wicku i Cewicach. Bank jest spółdzielnią prowadzącą samodzielnie i samorządnie swoją działalność oraz działa na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

 

Bank Rumia Spółdzielczy to bank blisko Ciebie, będący częścią sąsiedzkiej społeczności. Mamy nowoczesne, szyte na miarę rozwiązania zarówno dla klienta indywidualnego, jak i klienta biznesowego, którzy są w centrum naszej uwagi. Oferujemy dostęp do bardzo dobrych kont, wygodnych płatności, korzystnych lokat oraz kredytów na atrakcyjnych warunkach. W tradycję banku od dziesięcioleci wpisane jest skuteczne wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Znamy specyfikę działania zarówno dużych, jak i rodzinnych firm.

Misja, wizja i wartości

Chcemy być partnerem dla naszych klientów, z którymi wspólnie realizujemy ich pragnienia i plany. Realizujemy także pomysły naszych pracowników, tym samym angażując się w budowę i rozwój nowoczesnej instytucji finansowej. Dążymy do tego, aby klienci bez wahania wybierali nasz bank, a pracownicy chcieli tutaj budować swoje kariery zawodowe.

 

MISJA:
Realizujemy pomysły ludzi stąd.

 

WIZJA:
Bank i pracodawca pierwszego wyboru.
Lider SGB.

 

W naszej kulturze organizacyjnej, bardzo duży nacisk kładziemy na wartości, które stały się naszym drogowskazem w codziennym działaniu.

Nasze wartości

relacje

aktywność

zespół

doskonałość

odpowiedzialność

perspektywa

Animacja o zasadzie wzajemności w SGB

Jaka jest różnica pomiędzy Bankiem Spółdzielczym SGB a innym bankami? Niby żadna, ale my wierzymy, że warto dbać o siebie nawzajem! Dlatego jesteśmy bankiem, który oddaje to, co zyskuje dzięki Waszej obecności.