Ładowanie...

Przelewy zagraniczne mogą wymagać dodatkowej weryfikacji

Zlecasz lub spodziewasz się przelewu z kraju trzeciego wysokiego ryzyka?

Od 31 października 2021 roku przed każdą taką transakcją skontaktujemy się z Tobą z prośbą o dodatkowe informacje, np. dotyczące źródła pochodzenia środków lub poprosimy Cię o przekazanie dokumentów do tej transakcji.

Jeżeli nie przekażesz nam pełnych informacji, będziemy musieli odrzucić przelew.

Wymaga tego od nas Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

 

Ważne komunikaty:

Komunikat - 21 grudnia 2023 r.
Uprzejmie informujemy, że SGB-Bank SA nie będzie realizował zleceń w walutach obcych takich jak: HUF, JPY, TRY nie kwotowanych w tabeli kursowej.

 

Komunikat - 7 grudnia 2023 r.
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zmiany dokonane przez banki korespondencyjne związane z ich wewnętrzną polityką, SGB-Bank SA nie ma możliwości wykonywania zleceń do/z Iranu oraz zleceń, w których Iran jest państwem pośredniczącym. W związku z tym od dnia 07.12.2023 r. do odwołania zlecenia te nie będą realizowane.

 

Komunikat - 28 lutego 2022 r.
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na sytuację geopolityczną od dnia 28.02.2022 r. do odwołania SGB-Bank SA zaprzestaje realizacji zleceń do Rosji.

 

Komunikat - 29 grudnia 2021 r.
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zmiany dokonane przez banki korespondencyjne związane z ich wewnętrzną polityką, SGB-BAnk SA nie ma możliwości wykonywania zleceń na Białoruś. W związku z tym od dnia 29.12.2021 r. do odwołania zlecenia te nie będą realizowane.