Ładowanie...

Bankowość Elektroniczna SGB24 stanowi

nowoczesne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzonej z myślą o dużych i wymagających klientach firm i korporacji

SGB24 Biznes w przejrzysty sposób prezentuje poszczególne produkty i usługi bankowe. Jest prosta w obsłudze i intuicyjna dla użytkownika. Dzięki niej, z dostępem do internetu wygodnie bankujesz gdzie chcesz – na komputerze, smartfonie czy tablecie. Wszędzie masz pełny dostęp do swoich finansów. Zarządzaj nimi za pomocą nowych funkcjonalności.

Po zalogowaniu do SGB24 Biznes samodzielnie spersonalizuj swój pulpit i dostępne mini aplikacje według własnych potrzeb. Bez ograniczeń dodawaj i usuwaj kafelki z poszczególnym funkcjami, zmieniaj ich rozmiar i ułożenie na pulpicie. Dostosuj SGB24 Biznes do swoich preferencji korzystania z produktów i usług, aby bankowało Ci się jak najwygodniej.

Zobacz co zyskujesz z SGB24 Biznes

  • Nieograniczony dostęp – zarządzasz środkami firmy niezależnie od miejsca i czasu, 24 godziny 7 dni w tygodniu,
  • Wygodę – potwierdzenia operacji dostajesz na swój adres e-mail,
  • Mobilność – korzystasz z dostępu do konta na smartfonie lub tablecie,
  • Bezpieczeństwo – jesteś chroniony nowoczesną technologią zabezpieczeń,
  • Wszechstronność – zlecasz przelewy krajowe i zagraniczne, realizujesz paczki przelewów, płatności masowe i zlecenia stałe,
  • Obsługę kart płatniczych – zmieniasz limity kart, włączasz i wyłączasz płatności zbliżeniowe, blokujesz i zastrzegasz karty,
  • Integrację – za pomocą rozbudowanych formatów plików, poprzez import/eksport danych masz możliwość integracji z systemami finansowo-księgowymi firmy,
  • Pełną kontrolę – możesz samodzielnie zarządzać uprawnieniami swoich pracowników, jak również dowolnie ograniczać czas i miejsce bankowania. Przy pomocy Kontekstu zbiorczego obsługujesz rachunki wielu firm w jednym miejscu, bez potrzeby przelogowywania się pomiędzy firmami.

Poznaj SGB24 Biznes

SGB24 Biznes to nowoczesna bankowość internetowa i mobilna stworzona z myślą o dużych i wymagających klientach firm i korporacji.

Przelewy? To proste!

Przelew w naszej bankowości wykonasz naprawdę szybko i bezproblemowo. Czeka Cię realizacja wielu przelewów? Z pomocą przyjdą Ci paczki przelewów i wygodny import plików z przelewami.

Ustawienia użytkowników

Dowiedz się, jak dużo możesz ustawić w SGB24 Biznes według swoich preferencji!

Czeka Cię wiele opcji: uprawnienia użytkowników, zmiana hasła, dane firmy, ustawienia importu i eksportu, kanały dostępu do systemu, rejestr zdarzeń, rachunek domyślny, filtrowanie adresów IP.