Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tu „Polityce Cookies

 Zgadzam się
 Zgadzam się
arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Kontakt

Centrala

Bank Rumia Spółdzielczy
bankomat – wpłatomat
ul.Morska 21, 84-230 Rumia
Godziny otwarcia: 8:00-18:00, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Kosakowo
ul. Żeromskiego 67
81-198 Kosakowo
tel. 58 679 15 00
fax: 58 679 15 05
kosakowo@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:00-16:00, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Reda
bankomat – wpłatomat
ul. Łąkowa 4
tel./fax 58 674 55 00
reda@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:00-17:00, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Wejherowo
bankomat – wpłatomat
ul. Dworcowa 10
tel. 58 679 77 00
wejherowo@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:00-16:00, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Bojano
ul. J. Wybickiego 18
84-207 Bojano
tel./fax 58 676-20-09
bojano@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:00-17:00, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Szemud
ul. Wejherowska 31
84-217 Szemud
tel./fax 58 676 11 16
szemud@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:30-16:30, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Gdynia
ul. Kartuska 13A
81-044 Gdynia
tel. 58 667 78 35
fax 58 667 78 36
gdynia@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8.00-16:00, pn.-pt.

Bank Rumia Spółdzielczy O/Lębork
ul. 1 Maja 1
84-300 Lębork
tel. 59 863 50 30
fax 59 863 50 33
lebork@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:00-16:00, pn.-pt.

Filia BRS/ Urząd Miasta Rumia
ul. Sobieskiego 7
84-230 Rumia
tel. 58 671 06 56 Godziny otwarcia: pn. 9:15-16:45, wt.-pt. 7:45-15:15

tel.: 58 671 00 38
fax: 58 671 26 39

sekretariat: 58 679 90 30

centrala@bankrumia.pl

SWIFT GBWCPLPP

IBAN – to unikalny (26-cio cyfrowy) numer Twojego konta poprzedzony literami PL.

Centrala

Bank Rumia Spółdzielczy
ul.Morska 21
84-230 Rumia

tel.: 58 671 00 38
fax: 58 671 26 39

sekretariat: 58 679 90 30

centrala@bankrumia.pl

Wyznacz trasę

Formularz kontaktowy