Ładowanie...

Praca jaką lubisz

Największą wartością naszego banku są ludzie, którzy go tworzą. Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Zgodnie z naszą wizją chcemy być bankiem i pracodawcą pierwszego wyboru. Kierujemy się wartościami, które kształtują wspólną kulturę organizacyjną i kładą duży nacisk na dobry zespół, relacje, komunikację oraz odpowiedzialność za ambitne cele wyznaczane przez nas samych. Przyjmując pracowników do naszego grona bankowego zależy nam, aby nowe koleżanki i koledzy, także utożsamiali się z tymi zasadami, bo tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić spójne spojrzenie na nasz zespół. Wszyscy jesteśmy ambasadorami banku, wsłuchujemy się w potrzeby i opinie klientów, dbamy o siebie nawzajem oraz inspirujemy się do osiągania celów.


Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, przyjazną atmosferę oraz możliwość awansów i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

 

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Benefity

stabilne warunki zatrudnienia

program emerytalny

ubezpieczenie na życie

opieka medyczna

szkolenia i kursy

firmowa biblioteka

dofinansowanie do karty Multisport

dofinansowanie do wakacji

spotkania integracyjne

dofinansowanie biletów do kina, teatru

dodatkowe świadczenia socjalne

(np. karty podarunkowe)

Zobacz co razem robimy

Wybrane kategorie do wyświetlenia tylko tych galerii:

Realizujemy pomysły ludzi stąd

Oferty pracy

Ekspert ds. weryfikacji aplikacji kredytowych

Centrala

Księgowa/Księgowy

Centrala

Inspektor w Zespole Obsługi Kredytów

Centrala

Doradca Klienta

Oddział  Łeba

Doradca Klienta

Oddział Wejherowo

Formularz rekrutacyjny

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Numer telefonu
Aplikacja na stanowisko

Administrator danych
Administratorem danych jest Bank Rumia Spółdzielczy z siedzibą w Rumi, ul. Morska 21, 84-230 Rumia zarejestrowany w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000073381, NIP 586-010-38-60, REGON 000496219, telefon +48 58 671 00 38, email: centrala@bankrumia.pl, zwany dalej „Bankiem”.

Inspektor Ochrony Danych
W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@bankrumia.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Kategorie danych osobowych
Informacja dotyczy danych osobowych pozyskanych w inny sposób niż od osoby, której dane dotyczą. Bank przetwarza następujące kategorie danych: dane identyfikacyjne, dane adresowe oraz dane kontaktowe.